After Claude Marie DUBUFFE (1790-1864) - Lot 508

Lot 508
Estimation :
40 - 50 EUR
After Claude Marie DUBUFFE (1790-1864) Regrets Lithograph 55x69 cm (view)
Mes ordres d'achat